…v klidné části městského centra

O Nás

 1. Umístění a dostupnost objektu
  Penzion se nachází v klidné části městského centra blízko radnice s minimálním silničním provozem.Penzion je dostupný od autobusového nádr. i nádr.ČD pěšky cca 10min.nebo tramvají. Autem cca 1000 m od dálničního sjezdu směr centrum.
 2. Vybavení objektu
  V penzionu jsou dva 2lůžkové a dva 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, dále pak dva apartmány.
 3. Pokoje
  Každý pokoj má samostatný vchod,  koupelnu se sprchou a záchodem, koberce, satTV. Apartmány plnohodnotně vybavené pro dovolenkové a služební pobyty vč. zařízené kuchyně, koupelny, satTV, atd..
 4. Služby
  Možnost práce na internetu bezdrátovou technologií Wi-fi po celé budově a na zahradě. Poskytujeme informace o regionu vč. inf. prospektů, mapek atd..K dispozici zahrada a letní sezení se zahradním grilem.
 5. Parkování
  Parkování v uzavřeném areálu penzionu 5 vozidel. Zázemí pro cykloturisty a motorkáře. Prostory parkoviště a hlavního vchodu jsou monitorovány kamerovým systémem se záznamem.
 6. Stravování
  Stravování v penzionu je omezeno pouze na snídaně které poskytujeme po dohodě – na přání hostů.
 7. Celoroční aktivity
  Turistika aktivně i pasivně sport, plavání atd.
 8. Doplňující informace o ubytování a cenách
  V všech prostorách objektu penzionu platí zákaz kouření, domácí zvířata (kočky, psi atp.) s ohledem na ostatní ubytované hosty v našem penzionu NELZE mít s sebou.
 9. Neposkytujeme ubytování na jednu noc a nemáme v nabídce jednolůžkové pokoje, za ubytování jedné osoby účtujeme cenu dvoulůžkového pokoje.